خانه / فنی و مهندسی / مقاله بررسی نقش نیروگاههای برق آبی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای

مقاله بررسی نقش نیروگاههای برق آبی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای

دانلود رایگان مقاله بررسی نقش نیروگاههای برق آبی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله بررسی نقش نیروگاههای برق آبی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل word: ( لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات : ۶ صفحه           مقدمه : جو يا هواي پيرامون ما، مانند يك گُلخانه عمل كرده و گازهاي موجود در جو مانند شيشه هاي گلخانه عمل مي كنند. نور خورشيد پس از گذر از لايه هاي گاز (گازهاي گلخانه اي) وارد جو زمين مي شود . زماني كه نور خورشيد به سطح زمين مي رسد، مقداري از انرژي گرمايي آن توسط خاك، آب و جانداران جذب مي شود .  مقداري هم در جو زمين مي ماند و باقيمانده آن به فضا برمي گردد . اگر مقدار گازهاي گلخانه اي در جو از حد طبيعي آن بالاتر باشد، انرژي كمتري به فضا باز مي گردد، در نتيجه جو زمين روزبه روز گرم تر و گرم تر مي شود و به دنبال آن دماي كره زمين بالا و بالاتر مي رود . اثر گلخانه اي، كره زمين را به اندازه اي گرم نگه مي دارد كه جانداران بتوانند بر روي آن زندگي كنند . اما اگر اثر گلخانه اي شدت يابد، ممكن است دماي زمين به قدري زياد شود كه جانداران نتوان …

این محصول “مقاله بررسی نقش نیروگاههای برق آبی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت توليد كننده ي ابزارهای نرم افزاري و گرافيكي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود گزارش کارآموزی در شرکت توليد كننده ي ابزارهای نرم افزاري و گرافيكي ، این محصول" دانلود گزارش کارآموزی در شرکت توليد كننده ي ابزارهای نرم افزاري و گرافيكي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *