خانه / فنی و مهندسی / مقاله : بیان ضرورت و معیارهاي ارزیابی در صفحات وب

مقاله : بیان ضرورت و معیارهاي ارزیابی در صفحات وب

دانلود رایگان مقاله : بیان ضرورت و معیارهاي ارزیابی در صفحات وب ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله : بیان ضرورت و معیارهاي ارزیابی در صفحات وب “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*   فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت)   تعداد صفحات: ۲۳ فهرست مطالب : چکيده: مقدمه و بیان مسئله مهارت ارزیابی اطلاعات ● مفهوم مهارت اطلاع یابی ● مفهوم تفکر انتقادی ضرورت ارزیابی اطلاعات در عصر اطلاعات: ضرورت ارزیابی صفحات وب ارزيابي صفحات وب اینترنت به عنوان ابزاری که بازیابی سریع و آسان اطلاعات را فراهم می آورد از سوی کاربران بسیاری مورد استفاده و استناد قرار می گیرد. کاربران معمولا بدون توجه به معیارهای ارزیابی انتقادی هر آنچه را که در اینترنت بازیابی می شود معتبر می شمارند و در مطالعات تحقیقاتی خویش مورد استفاده و استناد قرار می دهند. (Case, 2003 ) نظر قالب کتابداران و اعضای هیات علمی آن است که استناد در تحقیقات دانشجویی به سمت منابع اینترنتی رفته و دانشجویان بر استفاده از این منابع بسیار تاکید دارند.(۲۰۰۲Davis,نقل از Tillotson, 2003: 4 …

این محصول “مقاله : بیان ضرورت و معیارهاي ارزیابی در صفحات وب  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی ، این محصول" گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *