خانه / علوم پزشکی / مقاله در مورد بررسی ارتباط پسوریازیس و اختلال دوقطبی

مقاله در مورد بررسی ارتباط پسوریازیس و اختلال دوقطبی

دانلود رایگان مقاله در مورد بررسی ارتباط پسوریازیس و اختلال دوقطبی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله در مورد بررسی ارتباط پسوریازیس و اختلال دوقطبی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه۲۷ فهرست مطالب چکیده فارسی ۱ مقدمه و بررسی متون ۲ بیماران و روش ها ۱۰ نتایج ۱۲ بحث و نتیجه گیری ۲۲ فهرست منابع ۲۵ چکیده انگلیسی پیوست ۲۷ ۲۸   چکیده فارسی   هدف: این مطالعه مقطعی به منظور بررسی ارتباط پسوریازیس و اختلال دوقطبی انجام شده است.   روش مطالعه: این مطالعه به صورت یک بررسی مقطعی انجام شده است. حجم نمونه مورد بررسی در این مطالعه شامل ۱۸۹ نفر بود که ۹۹ بیمار مبتلا به پسوریازیس و ۹۰ فرد مبتلا به سایر بیماری های پوستی (غیر از پسوریازیس)  مورد مقایسه قرار گرفتند.   یافته ها: توزیع فراوانی دیس تایمی، سیکلوتایمی، هایپرتایمی و Anxious Temperament در دو گروه با و بدون پسوریازیس همسان بود (P > 0.05) ولی میزان بروز Irritable Temperament و همچنین امتیاز افسردگی Beck و امتیاز MDQ در دو گروه همسان نبود (P < 0.05).   نتیجه گیری: در مجموع بر اساس یافته های حاصل از این مطالعه و مقایسه آن با سایر مطالعات انجام شده در این زمینه چ …

این محصول “مقاله در مورد بررسی ارتباط پسوریازیس و اختلال دوقطبی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت جامع و کامل درباره عفونت HP و گاستریت مزمن

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت جامع و کامل درباره عفونت HP و گاستریت مزمن ، این محصول" پاورپوینت جامع و کامل درباره عفونت HP و گاستریت مزمن "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *