خانه / علوم پزشکی / مقاله در مورد بيماري ام. اس ( Multiple Sclerosis )

مقاله در مورد بيماري ام. اس ( Multiple Sclerosis )

دانلود رایگان مقاله در مورد بيماري ام. اس ( Multiple Sclerosis ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله در مورد بيماري ام. اس ( Multiple Sclerosis ) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۲۷   بخشی از فهرست مطالب مقدمه   علائم و نشانه ها   علل   علائم خطر   چه موقع مشاوره پزشکی لازم است   مراقبت از خود       فيزيوتراپي چيست ؟   چه موقع مشاوره پزشکی لازم است   شنا و روند بهبود ام اس   مهارتهای زندگی           مقدمه     اسکلروز مولتیپل(ام.اس.)یک بیماری مزمن و بالقوه ناتوان کننده است که سیستم عصبی مرکزی شامل مغز و نخاع را درگیر می کند.پزشکان و محققین گمان می کنند بیماری احتمالاً یک بیماری خود ایمنی باشد،به این معنا که سیستم ایمنی شما قسمتی از بدنتان را بمانند یک جسم خارجی مورد حمله قرار می دهد.     در اسکلروز مولتیپل،بدن بطور نادرست پادزهرها و گلبولهای سفید خونی راعلیه پروتئینهای غلاف میلین،که اعصاب موجود در مغز و نخاع را احاطه کرده اند، هدف می گیرد.این امر سبب التهاب و صدمه به غلاف و نهایتاًاعصابی که آنها را پوشانده می شود.نتیجه بصورت مناطق اسکار(اس …

این محصول “مقاله در مورد بيماري ام. اس ( Multiple Sclerosis )  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله مروري بر تكنيكهاي همسانه سازي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله مروري بر تكنيكهاي همسانه سازي ، این محصول" مقاله مروري بر تكنيكهاي همسانه سازي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *