خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد تاثیرگفتارهای سیاسی دهه های ۷۰ و ۸۰ بر ماهنامه زنان

مقاله در مورد تاثیرگفتارهای سیاسی دهه های ۷۰ و ۸۰ بر ماهنامه زنان

دانلود رایگان مقاله در مورد تاثیرگفتارهای سیاسی دهه های ۷۰ و ۸۰ بر ماهنامه زنان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله در مورد تاثیرگفتارهای سیاسی دهه های ۷۰ و ۸۰ بر ماهنامه زنان “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۷۹ بخشی از فهرست مطالب فمینیسم و تاثیر ان بر گفتمان سیاسی  ایران   تعريف فمينيسم   بحث لغوي و اصطلاحي فمينيسم   تعريف فمينيست   –   طبقه بندي تاريخي فمينيسم   فمينيسم بعنوان نظريه   2- فمينيسم ماركسيست   3- فمينيسم راديكال / فرهنگي   4- فمينيسم سوسياليست / ماترياليست   5- فمينيسم اگزيستانسياليست   نظام سیاسی ایران در دو دهه  1370 و ۱۳۸۰ شش دولت و سه رئیس جمهور را تجربه کرد. دولت های پنجم و ششم به ریاست آیت الله هاشمی رفسنجانی از سال ۶۸ تا ۷۶ قدرت اجرایی را بر عهده داشتند، نام دولت سازندگی را برای خود برگزید و با تاکید بر سیاست هایی چون تعدیل اقتصادی و افزایش بودجه عمرانی توجه ویژه به توسعه زیر ساخت های اقتصادی همچون ساخت سد، راه و … را در دستور کار خود قرار داد و با کاهش حمایت های دولتی و حرکت به سمت نظام بازار تا لیبرالیسم اقتصادی را پیش گرفت. لیبرالیسمی که در آن دوران به حوزه های فرهنگی و اجتماع …

این محصول “مقاله در مورد تاثیرگفتارهای سیاسی دهه های ۷۰ و ۸۰ بر ماهنامه زنان  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان ، این محصول" دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *