خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد حرفه گرائي در حسابداري –ديدگاه فرهنگي در کشورهاي درحال توسعه

مقاله در مورد حرفه گرائي در حسابداري –ديدگاه فرهنگي در کشورهاي درحال توسعه

دانلود رایگان مقاله در مورد حرفه گرائي در حسابداري –ديدگاه فرهنگي در کشورهاي درحال توسعه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله در مورد حرفه گرائي در حسابداري –ديدگاه فرهنگي در کشورهاي درحال توسعه “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۱۶       حرفه گرائي در حسابداري –ديدگاه فرهنگي در کشورهاي درحال توسعه   خلاصه : هدف :بررسي تاثيرات فرهنگ بر حرفه گرائي در ۱۲ کشور در حال توسعه با ارزشهاي  فرهنگي  هافسد(۱۹۸۰)و مدل گري (۱۹۸۸)است .   طرح /روش تحقيق /رويکرد : ارتباط  هفت متغير با مدل قابل آزمون منتج به طبقه بندي ۱۲ کشور در حيطه کنترل قانوني تا حرفه گرائي  گرديد.داده ها از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۰ از منابع مختلف اخذ گرديدو.۱۲ کشور مورد بررسي از کشورهاي خاورميانه وشمال افريقا انتخاب گرديد.واز تجزيه وتحليل culsterدر طبقه بندي اين کشورها استفاده گرديد . نتايج :نتايج حاکي از آن است که کنترل قانوني مطابق با فرضيات گري در اتباط با ايران تاييد مي گردد و تاحدي  براي بحرين ،اردن،عمان و قطر تاييد مي گردد .ضمنا براي پاکستان ،ترکيه ،مالزي و اندونزي آن رد مي گردد.   محدوديت هاي تحقيق : يکي از مشکلات اصلي اين تحقيق جمع آوري داده هاي زياد از کشورهاي گوناگون است.   …

این محصول “مقاله در مورد حرفه گرائي در حسابداري –ديدگاه فرهنگي در کشورهاي درحال توسعه  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

طرح جابر با موضوع ماه گرفتگی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، طرح جابر با موضوع ماه گرفتگی ، این محصول" طرح جابر با موضوع ماه گرفتگی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *