خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد مضرب ها و بیرونی ها (ظواهر )

مقاله در مورد مضرب ها و بیرونی ها (ظواهر )

دانلود رایگان مقاله در مورد مضرب ها و بیرونی ها (ظواهر ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله در مورد مضرب ها و بیرونی ها (ظواهر ) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۱۱ مضرب ها و بیرونی ها  (ظواهر )   هنگامی  که یک واحد یا کارخانه با خدمات پیچده بازرگانی تاسیس می شود ، اول یک سری اثر بر روی محیط زیست اطراف دارد. واحد جدید اقتصاد  محلی را با تقاضای خدمات و اجناس  تحت تاثیر قرار می دهد ، در حالی  که استخدام نیروی کار به قدرت خریداری  منطقه اضافه می شود .  وجود  داد و ستد خریدار ها گسترش خواهد یافت  و مشاغل جدید و خدمات ابداع  می شوند  این یک اثر افزاینده است .  ثانیاً  بخش جدید  همچنین بر روی محل مادی اثر خواهد  داشت. این اثرات   برونی (ظاهری نما ) شناخته می شوند  2نوع وجود دارد : نمای مثبت  وقتی اتفاق می افتد که واحد  اطراف محلی  را افزایش دهد .  ایجاد یک کارخانه  جدید ممکن است  بازسازی  زمین های ویران( متروکه)  را در برگیرد  و محیط چشم انداز را خلق کنند ( به وجود آوردند )  نماهای منفی  آسیب به …

این محصول “مقاله در مورد مضرب ها و بیرونی ها (ظواهر )  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان ، این محصول" دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *