خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد کسب معلومات برای سيستم خبره تصميمگيری

مقاله در مورد کسب معلومات برای سيستم خبره تصميمگيری

دانلود رایگان مقاله در مورد کسب معلومات برای سيستم خبره تصميمگيری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله در مورد کسب معلومات برای سيستم خبره تصميمگيری “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۲۸ خلاصه: در اين مقاله، ساختار سيستم های خبره تصميمگيری‐علمی در همکاری با حوزه خبره‌ها بحث شده است؛بويژه ،در راهنمايی پردازش دانش يابی نقش نمونه های حوزه خبره را مرور کرده است و همچنين تکنيک‌های مختلفی که ممکن است در طراحی يک سيستم خبره تصميمگيری – علمی کمک کند  را ارائه داده است.  برنامه‌ريزی عملياتی بيماريها با يک بيماری قلبی مادرزادی توصيف شده برای مثال حوزه آن بيماری، توصيف شده است برای اين محدوده  يک پيشرفت سيستم خبره تصميمگيری- علمی  نمونه اجرايی را بدست ميدهد. ۱- مقدمه: شبکه‌های ارتباطی تصميمگيری-علمی يک مجموعه کامل به قانون رياضی را عرضه ميکنند و از اين قوانين برای ساختن مبنا ی دانش سيستم‌ها (خبره) برای حوزه‌های نامعلوم که از اهميت مرکزی برخوردارند، استفاده می‌کنند. در اين مقاله ،چنين سيستم‌هايی سيستم‌های خبره تصميمگيری -علمی ناميده خواهند شد. کاربرد اصلی در طبقه بندی (formalisms) اين قوانين است. برای مثال …

این محصول “مقاله در مورد کسب معلومات برای سيستم خبره تصميمگيری  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر ، این محصول" دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *