خانه / فنی و مهندسی / مقاله دستورالعمل و ضوابط كلی تاسیسات عایق بندی ساختمان

مقاله دستورالعمل و ضوابط كلی تاسیسات عایق بندی ساختمان

دانلود رایگان مقاله دستورالعمل و ضوابط كلی تاسیسات عایق بندی ساختمان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله دستورالعمل و ضوابط كلی تاسیسات عایق بندی ساختمان “را از yahoo-market دانلود نمایید.


دانلود مقاله دستورالعمل و ضوابط كلی تاسیسات عایق بندی ساختمان ۸ ص با فرمت WORD                  مقدمه : تلاش برای بهینه سازی و مصرف سوخت در ساختمانها از اهداف عمده بخش ساختمان و مسكن می‌باشد تمامی فعالیتهائیكه می توانند به نوعی در بهینه سازی مصرف سوخت موثر باشند از قبیل : عایقكاری حرارتی ساختمان ، عایقكاری تاسیسات مكانیكی ، استفاده از تجهیزات با راندمان بالا ، مصالح مرغوب (مانند پنجره‌های دوجداره) و طراحی مناسب در راستای جلوگیری از اتلاف انرژی‌ از اهم فعالیتهای مدیریت ساختمان می باشد . ضوابط  و دستورالعمل ها : تعریف ـ به منظور عملكرد و بهره‌برداری مطلوب از یك ساختمان رعایت اصول و بكارگیری سیستم‌های موثر در یك ساختمان یكی از شاخص های اصلی محسوب می شود. …

این محصول “مقاله دستورالعمل و ضوابط كلی تاسیسات عایق بندی ساختمان  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا ، این محصول" دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *