خانه / فنی و مهندسی / مقاله سیستم های هیبریدی تولید توان بر پایه انرژی خورشیدی (موتور استرلینگ)

مقاله سیستم های هیبریدی تولید توان بر پایه انرژی خورشیدی (موتور استرلینگ)

دانلود رایگان مقاله سیستم های هیبریدی تولید توان بر پایه انرژی خورشیدی (موتور استرلینگ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله سیستم های هیبریدی تولید توان بر پایه انرژی خورشیدی (موتور استرلینگ) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


تعداد صفخات: ۱۰ صفحهمحل انتشار: دو فصلنامه ی انرژی های تجدید پذیر و نو   چکیده مقاله: در میان انرژی های تجدیدپذیر، خورشید به عنوان یک منبع بی پایان انرژی در کانون توجهات پژوهشگران زیادی در سطح جهان قرار گرفته است. استفاده از انرزی تابشی خورشید در سیستم های تولید توان رایج مانند موتور استرلینگ، توربین های گاز و بخار می تواند نقش مهمی در کاهش مصرف سوخت و الایندگی زیست محیطی داشته باشد. از سوی دیگر این مسئله سبب خواهد شد که راندمان سیکل های اشاره شده افزایش یافته و عملکرد آنها بهتر شود. کشور جمهوری اسلامی ایران به لحاظ دارا بودن مناطق آفتاب خیز فراوان از قابلیت بالایی جهت استفاده از انرژی خورشیدی در سیستم های تولید توان خود برخوردار است. هدف عمده این مقاله بررسی انواع روش های نوین در استفاده از انرژی خورشیدی در سیستم های حرارتی برای تولید توان الکتریکی و حرارتی می باشد. استفاده از این ن …

این محصول “مقاله سیستم های هیبریدی تولید توان بر پایه انرژی خورشیدی (موتور استرلینگ)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا ، این محصول" دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *