خانه / فنی و مهندسی / مقاله مديريت مطلوب در ترويج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word

مقاله مديريت مطلوب در ترويج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word

دانلود رایگان مقاله مديريت مطلوب در ترويج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله مديريت مطلوب در ترويج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word “را از yahoo-market دانلود نمایید.


مقاله مديريت مطلوب در ترويج و آموزش کشاورزى برای رشته مهندسی کشاورزی با فرمت word شامل ۱۶ صفحه     از تطبيق فلسفه و ماهيت کار آموزش‌هاى ارشادي، يعنى ترويج و آموزش‌هاى رسمى کشاورزي، با مفاهيم اساسى مديريت به‌ويژه مديريت روابط انساني، دو اصل انگيزش و رفتار، و مديريت سيستم‌ها مى‌توان به‌خوبى دريافت که در مديريت ترويج و آموزش کشاورزى نقش عوامل انسانى بايد به‌حد مطلوبى رعايت گردد. به‌علاوه، روند امور مربوطه نيز به‌نحوى باشد که کار (يعنى آموزش) به‌خودى خود مشوق ادامه آن باشد و روال اجرائى (به‌ويژه در قالب فعاليتە‌اى ترويجى مديريت برنامه‌هاى مربوطه) بر اساس نظريه (انسان عامل عاقل، علاقه‌مند و صاحب‌نظر در کار) تنظيم و هدايت گردد.                    متأسفانه از ديدگاه جهانى به‌ويژه در کشورهاى جهان سوم، آن هم در تمامى نهادهاى اجرائى اين کشورها برقرارى مديريت از نوع کلاسيک يا جامد تشويق و تأکيد شده است و سعى گرد …

این محصول “مقاله مديريت مطلوب در ترويج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره خاك مسلح

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره خاك مسلح ، این محصول" پاورپوینت درباره خاك مسلح "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *