خانه / عمران / مقایسه نشست و ظرفیت باربري پیهاي حلقوي بتنی و حلقوي سنگریزهاي براي مخازن نفت و گاز

مقایسه نشست و ظرفیت باربري پیهاي حلقوي بتنی و حلقوي سنگریزهاي براي مخازن نفت و گاز

دانلود رایگان مقایسه نشست و ظرفیت باربري پیهاي حلقوي بتنی و حلقوي سنگریزهاي براي مخازن نفت و گاز ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقایسه نشست و ظرفیت باربري پیهاي حلقوي بتنی و حلقوي سنگریزهاي براي مخازن نفت و گاز “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

مقایسه نشست و ظرفیت باربري پیهاي حلقوي بتنی و حلقوي سنگریزهاي براي مخازن نفت و گاز

مقایسه-نشست-و-ظرفیت-باربري-پیهاي-حلقوي-بتنی-و-حلقوي-سنگریزهاي-براي-مخازن-نفت-و-گاز مقايسه نشست و ظرفيت باربري پيهاي حلقوي بتني و حلقوي سنگريزهاي براي مخازن نفت و گاز  Fulltext  نويسنده: [ محمدحسين زارع ] – كارشناسي ارشد مكانيك خاك و پي، دانشكده آب و محيط زيست، دانشگاه صنعت آب و خلاصه مقاله: با توجه به كاربرد زياد پيهاي رينگي در زمينههاي مختلف از قبيل پي مخازن ذخيره نفت و گاز، سازههاي ذخيره آب، سيلوها و برجهاي ارتباطي ومخابراتي، موضوع نشست و ظرفيت باربري اين نوع پيهاي سطحي از اهميت زيادي برخوردار ميباشد. در اين مقاله به بررسي نشست و ظرفيت باربريپيهاي خاكي با ديواره حلقوي بتني و ديواره حلقوي سنگريزهاي براي مخازن ذخيره گاز پرداخته شده است. در تحليل ظرفيت باربري و ميزان نشستپيهاي خاكي با ديواره حلقوي، متغيرهاي زيادي از قبيل زبري كف پي، نسبت شعاع داخلي و بيروني پي، مصالح، و بارهاي وارد نقش بسزايي دارندكه در اين مقاله مورد بررسي و تحقيق واقع شدهاند. به منظور انجام تحليل از نرمافزار المان محدودABAQUS استفاده شده است و نتايج اين دو نوع پي با يكديگر مقايسه شده است. در اين تحقيق هر دو نوع پي تحت شرايط يكسان بارگذاري مخازن مورد آناليز قرار گرفتهاند كلمات كليدي: نشست، ظرفيت باربري، پي خاكي با ديواره حلقوي، نرم افزار آباكوس

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “مقایسه نشست و ظرفیت باربري پیهاي حلقوي بتنی و حلقوي سنگریزهاي براي مخازن نفت و گاز  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

اجرای قالب‌های لغزنده درعمران

دانلود رایگان اجرای قالب‌های لغزنده درعمران ، این محصول ارزشمند " اجرای قالب‌های لغزنده درعمران "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *