خانه / علوم انسانی / پاورپوينت گزارش کارورزی سازمان صنعت معدن وتجارت

پاورپوينت گزارش کارورزی سازمان صنعت معدن وتجارت

دانلود رایگان پاورپوينت گزارش کارورزی سازمان صنعت معدن وتجارت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوينت گزارش کارورزی سازمان صنعت معدن وتجارت “را از yahoo-market دانلود نمایید.


بخش صنعت، معدن و تجارت، مهم ترين بخش اقتصادي کشور است که تعامل زيادي با ساير بخش هاي جامعه نيز دارد. پيچيدگي و تنوع موضوعات اين بخش بسيار بالاست و از فولاد تا نساجي، از تأمين مالي تا منابع انساني، از فناوري تا تنظيم بازار، از تجارت بين لمللي تا معدن و … را شامل مي شود. وزارت صنعت، معدن و تجارت در شهريور ۱۳۹۰ در حالي از ادغام دو وزارتخانه تشکيل شد که هر دو وزارت خانه قبلي حوزه گسترده‌اي را تحت پوشش داشتند. از مهمترين مشکلات صنعت دراستان چهارمحال وبختياري ميتوان به موارد زير اشاره کرد: -کمبود نقدينگي و ضعف بنيه مالي -عدم دسترسي به مواد اوليه -پايين بودن تسهيلات اعتباري -عدم حمايت اصولي به موقع بانکها                     تعداد :۱۷   اسلاید  چيزي که اين پاورپوينت ها را متمايز کرده است آماده بودن مقالات و ظاهر زیبای اسلایدها مي باشد تا خريدار از خريد خود راضي باشدمقالات را با ورژن  office2010  به بالا باز کنید   …

این محصول “پاورپوينت گزارش کارورزی سازمان صنعت معدن وتجارت  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی ۳۵ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص ، این محصول" دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *