خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت آموزش کامل محاسبات روشنایی در محیطهای مختلف در ۱۱۵ اسلاید

پاورپوینت آموزش کامل محاسبات روشنایی در محیطهای مختلف در ۱۱۵ اسلاید

دانلود رایگان پاورپوینت آموزش کامل محاسبات روشنایی در محیطهای مختلف در ۱۱۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت آموزش کامل محاسبات روشنایی در محیطهای مختلف در ۱۱۵ اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


        در نورسنجی، شدت روشنایی، روشنایی یا چگالی شار نوری به شار نوری تابیده‌شده بر واحد مساحت گفته‌می‌شود. روشنایی معیاری است برای سنجش همبستگی شدت نوری ( طول موجهای وزن‌داده‌شده بر پایهٔ تابع درخشندگی) که می‌تابد و درک انسان از روشنایی. به طور مشابه گسیل نوری به شار نوری گسیل‌یافته از واحد سطح گفته می‌شود. در یکاهای فرعی اس‌آی، یکای روشنایی لوکس (lx) یا لومن بر متر مربع (cd·sr·m−۲) است. در دستگاه واحدهای سانتیمتر-گرم-ثانیه، یکای روشنایی فُت (به انگلیسی: phot) است که معادل است با ۱۰٬۰۰۰ لوکس. یکای پا-شمع یک یکای غیرمتریک روشنایی است که در عکاسی استفاده می‌شود. روشنایی پیش‌تر اغلب با نام درخشش∗ شناخته می‌شد اما این امر موجب ایجاد سردرگمی در بین دیگر معانی درخشش می‌گردید. از این رو نباید از درخشش برای تشریح کمّی استفاده کرد، بلکه تنها بری ارجاع‌های کیفی به احساسات کاراندام‌شناختی و درک نور به کار می‌رود. در محاسبات روشنایی، با توجه به کار …

این محصول “پاورپوینت آموزش کامل محاسبات روشنایی در محیطهای مختلف در ۱۱۵ اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت ايمني در صنعت (ايمني ساختمان و بالابرها) ۸۱ اسلاید

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت ايمني در صنعت (ايمني ساختمان و بالابرها) 81 اسلاید ، این محصول" دانلود پاورپوینت ايمني در صنعت (ايمني ساختمان و بالابرها) 81 اسلاید "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *