خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت با عنوان سنسورهای بدون تماس در ۳۸ اسلاید

پاورپوینت با عنوان سنسورهای بدون تماس در ۳۸ اسلاید

دانلود رایگان پاورپوینت با عنوان سنسورهای بدون تماس در ۳۸ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت با عنوان سنسورهای بدون تماس در ۳۸ اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


      سنسورهای بدون تماس: سنسورهای بدون تماس سنسورهائی هستند که با فاصله از جسم و بدون اتصال به آن عمل می کند مثلا نزدیک شدن یک قطعه وجود آنرا حسکرده و فعال می شوند. این عمل به نحوی که در شکل زیر نشان داده شده است می تواندباعث جذب یک رله، کنتاکتور و یا ارسال سیگنال الکتریکی به طبقه ورودی یک سیستم میگردد. کاربرد این سنسورها در صنعت: ۱- شمارش تولید: سنسورهای القائی، خازنی ونوری ۲- کنترل حرکت پارچه و …: سنسور نوری و خازنی ۳-تشخیص پارگی ورق: سنسورنوری ۴- کنترل سطح مخازن: سنسور نوری و خازنی و خازنی کنترل سطح ۵- کنترل انحراف پارچه: سنسور نوری و خازنی ۶- اندازه گیری سرعت: سنسور القائی و خازنی ۷- کنترل تردد: سنسور نوری ۸-اندازه گیری فاصله قطعه: سنسور القائی آنالوگ مزایای سنسورهای بدون تماس: سرعت سوئیچینگ(قطع و وصل)زیاد: سنسورها در مقایسه با کلیدهای مکانیکی از سرعت سوئیچینگ بالائی برخوردارند، بطوریکه برخی از آنها (سنسور القائی سرعت) با سرعت سوئیچینگ تا KHZ)25( کار می کنند. طول عمر زیاد: بدلیل نداشتن کنتاکت مکانیکی و عدم نفوذ آب، روغن، گرد و غبار وجرقه های حین کار و &hellip …

این محصول “پاورپوینت با عنوان سنسورهای بدون تماس در ۳۸ اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا ، این محصول" دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *