خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت بررسی رابطه ی طبیعت وساختمان ۱۱۸اسلاید

پاورپوینت بررسی رابطه ی طبیعت وساختمان ۱۱۸اسلاید

دانلود رایگان پاورپوینت بررسی رابطه ی طبیعت وساختمان ۱۱۸اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت بررسی رابطه ی طبیعت وساختمان ۱۱۸اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


پاورپوینت بررسی رابطه ی طبیعت وساختمان ۱۱۸اسلاید طراحی معماری و عوامل طبیعی“ موضوع بحث : معماری سبز علت : بررسی رابطه ی طبیعت وساختمان ►معماری سبز برخاسته از معماری پایدار و توسعه پایدارمی باشد که این نیز ناشی از نیازانسان امروز در مقابل پیامد های سوء جهان صنعتی و مصرفی عصر حاضر است.   معماری های-تک   ►معماری و فن آوری می توانند از یکدیگریاد بگیرند. ►معماری های تک با منطق خشک تولید کلان و استفاه بی مهابا از تکنولوژی و تلفیق با کارکردگرائی شدید منجر به محیط های خنثی و بی مصرف شد حساسیت در برابر چنین وضعیتی روابط گسترده تر از جمله ساخت مکان، مصرف انرژی ، شهر سازی و آگاهی زیست محیطی را بوجود آورد.   §بطوریکه امروزه اکوتک (تلفیق طبیعت با تکنولوژی ) را در مقابل های تک قرار داده است .     کلیات و اهداف در معماری سبز   ►الگوهای نادرست رفتاری محیط طبیعی را ویران می کند و در حالیکه ما برای دوره طولانی بقاه ، طی نسلهای آبی به آن وابسته ایم. ►عملی است برای حل مشکلات که طی آن منابع طبیعی قبل ، بعد و طی پروسه تولید و ساخت به کمترین حدآسیب می …

این محصول “پاورپوینت بررسی رابطه ی طبیعت وساختمان ۱۱۸اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا ، این محصول" دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *