خانه / علوم انسانی / پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی

پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی

دانلود رایگان پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 52 اسلاید             دلايل پذيرش حق مالكيت فكري ۱-منشور حقوق بشر ۲-قوانين موجود ۳-خرد وبناء عقلا(از ديدگاه فقهي)   مالكيت هاي ادبي و هنري  – مالكيت ادبي و هنري شاخه اي از مالكيت معنوي است كه به موجب آن سلطه و اختياري به لحاظ مادي و معنوي به اثري كه خلق شده است بدست مي ْآيد. – اين مالكيت در رابطه با خلاقيت هاي هنري و ادبي تصنيفات و تاليفات سبب ايجاد حق انحصاري توليد ، عرضه و بهره برداري مي شود .   قوانين كپي رايت مشتمل بر سه بخش مي باشد ۱-آثار نوشتاري: يعني هر اثر ادبي از جمله ترجمه ، اقتباس  و شعرو سرود و تصنيف را بدون در نظر گرفتن محتوي و شكل آن در برمي گيرد. ۲-آثار تجسمي : شامل آثار هنري ، سفال گري ، نقاشي، صنايع گرافيك و آثاري از اين قبيل است . ۳-آثار سمعي و بصري نظير آثار راديويي ،تلوزيوني و موسيقي مي باشد …

این محصول “پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت حسادت

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت حسادت ، این محصول" دانلود پاورپوینت حسادت "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *