خانه / علوم انسانی / پاورپوینت جامع و کامل درباره آشنایی با خودآگاهی

پاورپوینت جامع و کامل درباره آشنایی با خودآگاهی

دانلود رایگان پاورپوینت جامع و کامل درباره آشنایی با خودآگاهی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت جامع و کامل درباره آشنایی با خودآگاهی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


پاورپوینت جامع و کامل درباره آشنایی با خودآگاهیفرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 51 اسلاید             خود آگاهی : žهر زندگی بدون در نظر گرفتن طولانی بودن یا یچیدگی آن از لحظه‌ای واحد تشکیل شده است. لحظه‌ای که در آن انسان یک بار و برای همیشه می‌فهمد که کیست! žافراد از طریق شناخت خود میتوانند خدای خود و اعتقادات خودشان را بهتر بشناسند ، در این زمینه حضرت علی ( ع ) می فرمایند : « هر کس خودش را بشناسد خدای خود را شناخته است عرف نفسه من عرف ربه ». ž ž   خودآگاهی،توانایی شناخت خود و آگاهی از خصوصیات،نقاط ضعف وقوت،خواسته ها و احساسات است . (سازمان جهانی بهداشت،۱۹۹۳). بررسی واقع‌گرایانه باورها، ارزش‌ها، احساسات، آرمان‌هاوتوانایی‌های بالقوه و بالفعل خود و استفاده از آنها درتصمیم‌گیری‌ها به گونه‌ای که به نفع خود و روابطمان با دیگران باشد. در واقع مهارتی است که به حس پرورش یافته‌ای از عزت نفس منجر خواهد شد. در واقع آگاهی از خود روندی مستمر و استنت …

این محصول “پاورپوینت جامع و کامل درباره آشنایی با خودآگاهی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی ۳۵ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص ، این محصول" دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *