خانه / علوم انسانی / پاورپوینت جامع و کامل درباره تربیت بدنی در مدارس

پاورپوینت جامع و کامل درباره تربیت بدنی در مدارس

دانلود رایگان پاورپوینت جامع و کامل درباره تربیت بدنی در مدارس ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت جامع و کامل درباره تربیت بدنی در مدارس “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلایدها ۱۹۸ اسلاید               بخشی از اسلایدها : هدف كلي‌ شناخت اهداف و نقش آن در تعيين محتوا و خطمشيهاي اجرايي درس تربيت‌بدني در مدارس‌.  هدفهاي رفتاري‌ مفهوم تربيت‌بدني و تعاريف مربوط به آن اختلاف بين دو واژة«ورزش‌» و «تربيت‌بدني‌»   نقش اهداف در برنامه‌ريزي فعاليتهاي تربيت‌بدني و ورزش مدارس اهداف عمومي تربيت‌بدني در دورة ابتدايي‌، راهنمايي و دبيرستان تعریف واهداف آموزش و پرورش اهداف كلي و اختصاصي تربيت‌بدني و ورزش. ضرورت تدوين برنامه‌هاي تربيت‌بدني و ورزش در مدارس اهداف تربيت‌بدني در مدارس را از نظر «كين‌» و «دكتر تاش‌»   مفهوم تربيت‌بدني‌ به منظور تعيين اهداف تربيت‌بدني ابتدا لازم است كه مفهوم تربيت‌بدني در مدارس به درستي شناخته شود. بسياري از افراد جامعه و حتي تعدادي از معلمان و مربيان تربيت& …

این محصول “پاورپوینت جامع و کامل درباره تربیت بدنی در مدارس  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله همراه با ترجمه The Psychology of Entrepreneurship

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله همراه با ترجمه The Psychology of Entrepreneurship ، این محصول" مقاله همراه با ترجمه The Psychology of Entrepreneurship "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *