خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت جامع و کامل درباره تعادل مایعات و الکترولیت‌ها

پاورپوینت جامع و کامل درباره تعادل مایعات و الکترولیت‌ها

دانلود رایگان پاورپوینت جامع و کامل درباره تعادل مایعات و الکترولیت‌ها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت جامع و کامل درباره تعادل مایعات و الکترولیت‌ها “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلایدها ۷۰ اسلاید             بخشی از اسلایدها : تعادل مایع و الکترولیت و اسید و باز برای تداوم سلامتی و عملکرد سیستم‌های بدن ضروری است و لازمه این تعادل مصرف و دفع آب و الکترولیت‌ها و تنظیمات‌ سیستم کلیوی و ریوی است. در حالی که عدم تعادل می‌تواند ناشی از عوامل متعددی از جمله بیماری باشد و می‌تواند بر عملکرد سیستم عصب مرکزی، متابولیسم و تنفس تأثیر بگذارد. بنابراین آگاهی و درک مکانیسم‌های مؤثر بر عدم تعادل مایع، الکترولیت و اسید و باز ضروری است.   توزیع مایعات بدن •مایعات بدن به دو قسمت مجزا تقسیم می‌شوند. • فضای داخل سلولی و • فضای خارج سلولی. • مایعات فضای داخل سلولی شامل تمام مایعات داخل پلاسما می‌باشند و تقریباً ۴۰ درصد وزن فرد بزرگسال را تشکیل می‌دهند.   مایعات خارج سلولی شامل همه مایعات خارج از سلول‌ها می‌باشند و در برگیرنده سه قسمت است: مایعات داخل عروقی، مایعات موجود در فضای بینابینی و مایعا …

این محصول “پاورپوینت جامع و کامل درباره تعادل مایعات و الکترولیت‌ها  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله کامل درباره نقش سیستم های اطلاعاتی و تکنولوژی در مدیریت زنجیره تامین

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله کامل درباره نقش سیستم های اطلاعاتی و تکنولوژی در مدیریت زنجیره تامین ، این محصول" دانلود مقاله کامل درباره نقش سیستم های اطلاعاتی و تکنولوژی در مدیریت زنجیره تامین "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *