خانه / علوم انسانی / پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار

پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار

دانلود رایگان پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلایدها ۲۴ اسلاید              مدیریت کسب و کار ۱-کسب و کار ۲- ویژگی های کسب وکار ۳- اهداف کسب و کار ۴- دلایل شکست یک کسب وکار ۵- مدیریت کسب و کار ۶- برنامه کسب وکار ۷- اهداف برنامه کسب وکار ۸- اجزای برنامه کسب وکار ۹- انواع کسب وکار ۱۰- کسب و کار از نظر اسلام   1- کسب و کار تعاریف متفاوتی در خصوص کسب و کار توسط دانشمندان ارائه شده است. در واژه نامه اکسفورد کسب وکار به معنی خرید و فروش و تجارت آمده است و در واژه نامه لانگمن کسب و کار به فعالیت پول درآوردن و تجارتی که از آن پول حاصل می شود گفته می شود. نظریه در مورد معنای کسب و کار متفاوت است. بنابراین با توجه به تعاریف مختلفی که از کسب و کار ارائه شده می توان دریافت که کسب و کار با خرید و فروش کالاها، تولید کالاها یا عرضه ی خدمات، به منظور به دست آوردن سود، سروکار دارد . …

این محصول “پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله کامل درباره اثبات لزوم امامت ۲۲ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله کامل درباره اثبات لزوم امامت 22 ص ، این محصول" دانلود مقاله کامل درباره اثبات لزوم امامت 22 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *