خانه / علوم انسانی / پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار

پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار

دانلود رایگان پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 33 اسلاید               غزال و پلنگ : هر روز صبح غزال آفریقایی از خواب بر می خیزد و با خود می گوید که امروز باید سریع تر از سریع ترین پلنگ ها بدوم و گرنه فردا اینجا نخواهم بود … هر روز صبح پلنگ آفریقایی از خواب بر می خیزد و با خود می گوید که امروز باید سریع تر از کند ترین غزال ها بدوم و گرنه از گرسنگی خواهم مرد …   4 نیروی تاثیر گذار در چشم انداز اقتصادی جهان امروز جک ولش: دگرگونی ها را بپذیریم یا بمیریم. (Texas Instruments)   توان دگرگونی پذیری •مزیت رقابتی و نقطه قوت •نیاز به توان خود یادگیری •طراحی نظام مدیریت دانش: کمک به سازمان در یادگیری و پذیرش روند دگرگونی های موثر بر مشتریان, رقیبان, پخش کنندگان و تامین کنندگان …

این محصول “پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله کامل درباره اثبات لزوم امامت ۲۲ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله کامل درباره اثبات لزوم امامت 22 ص ، این محصول" دانلود مقاله کامل درباره اثبات لزوم امامت 22 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *