خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت درباره دستگاه عصبی و سلولهای عصبی

پاورپوینت درباره دستگاه عصبی و سلولهای عصبی

دانلود رایگان پاورپوینت درباره دستگاه عصبی و سلولهای عصبی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت درباره دستگاه عصبی و سلولهای عصبی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 43 اسلاید               مشخصات سلول های عصبی : o 1- تحریک پذیری  Excitability o حساسیت موجودات زنده به تغییرات محیط خارجی و درونی می باشد. o 2- هدایت    Conduction o خاصیت رشته های عصبی برای انتقال پیام به مغز برای آگاه کردن آنها از تغییرات محیط     پتانسیل استراحت          Resting potential     o وقتی هیچ محرک خارجی برای غشاء عصبی وجود نداشته باشد. گفته می شود غشاء در حالت استراحت است. در این حالت چون غشاء پلاریزه می باشد پتانسیلی در آن به وجود می آید که به آن پتانسیل استراحت می گویند. o میزان آن ۷۰- تا ۹۰- میلی ولت است. o گرادیان غلظتی حاصل از پمپ سدیم ـ پتاسیم   o پمپ سدیم ـ پتاسیم گرادیان های غلظتی بزرگی بین دو سوی غشاء در حالت استراحت برای سدیم و پتاسیم به وجود می آورند که عبارتند از : o غلظت سدیم در خارج غشا ۱۴۲ میلی اکی والان o       …

این محصول “پاورپوینت درباره دستگاه عصبی و سلولهای عصبی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره هورمون ها و دستگاه درون ریز

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره هورمون ها و دستگاه درون ریز ، این محصول" پاورپوینت درباره هورمون ها و دستگاه درون ریز "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *