خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت روش های مقاوم سازی ساختمان های بنایی

پاورپوینت روش های مقاوم سازی ساختمان های بنایی

دانلود رایگان پاورپوینت روش های مقاوم سازی ساختمان های بنایی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت روش های مقاوم سازی ساختمان های بنایی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


پاورپوینت روش های مقاوم سازی ساختمان های بنایی  پاورپوینت روش های مقاوم سازی ساختمان های بنایی شامل ۵۷ اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید. . مقدمه:کشور ما در منطقه ای زلزله خیز واقع شده است.از این رو توجه به امر مقاوم سازی ساختمان ها، تأسیسات مهم و شریان های حیاتی بسیار ضروری به نظر می رسد.هر از چند گاه نیز زلزله ای مخرب با تلفات انسانی و مالی وسیع به وقوع پیوسته و پس از چندی دوباره کارها به همان روال چرخیده است. زلزله بم از نظر توجه به مسائل پایه ای و ریشه ای در مدیریت بحران و به تبع آن افزایش پایداری بناها و تأسیسات در برابر خطر زلزله یک نقطه عطف محسوب می شود. فهرست : مقاوم سازی چیست؟تعریف مقاوم سازی ۱-مقاوم سازی با FRP 2- مقاوم سازی با اضافه نمودن دیوار برشی و یا بادبند۳-مقاوم سازی با استفاده از جداگرهای لرزه ای …

این محصول “پاورپوینت روش های مقاوم سازی ساختمان های بنایی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق و Blue Ray رقبای تازه DVD

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق و Blue Ray رقبای تازه DVD ، این محصول" دانلود تحقیق و Blue Ray رقبای تازه DVD "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *