خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt

پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt

دانلود رایگان پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt “را از yahoo-market دانلود نمایید.


آماده كردن كار قبل از آماده كردن كار، سطوح قطعات ساختمانی از نظر ترازهای قائم و افقی، باید كنترل شوند. دیوار بنایی نباید بیش از ۱۰ میلیمتر از حالت شاقولی در یك طبقه خارج باشد و میزان انحراف در ارتفاع كل ساختمان، نباید از ۳۰ میلیمتر بیشتر شود. برآمدگی و فرورفتگی در بدنه دیوار بنایی، باید از ۱۰ میلیمتر كمتر باشد. انحراف از وضعیت تراز افقی، نباید از ۲۰ میلیمتر در ۱۰ متر طول بیشتر باشد. برای تیغه‌ها میزان رواداری، ۳ میلیمتر در متر ارتفاع و ۱۰ میلیمتر در كل طول قطعه می‌باشد. بندها باید تا عمق ۱۵ میلیمتر خالی و سطح دیوار با برسی سیمی تمیز شود. بلوكهای مسطح باید دارای شیار باشد وگرنه باید سطح آنها تیشه‌داری شود و با دریل در سطح آن سوراخهایی تا قطر یك سانتیمتر و عمق ۲ سانتیمتر به فاصله ۷ سانتیمتر ایجاد گردد. زدودن زیرسازی از رنگ و روغن و زبر كردن زیرسازی برای ایجاد چسبندگی بیشتر و آبپاشی بدنه كار، قبل از اجرای اندود لازم است. ۳   12-1-3 حفظ مصالح و محوطه كار هنگام اندود برای حفظ خواص مصالح چسباننده باید آنها را در محلی نگهداری نمود كه رطوبت موجب خرابی آنها نشود. …

این محصول “پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق طراحی و ارگونومی هتل.word

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق طراحی و ارگونومی هتل.word ، این محصول" دانلود تحقیق طراحی و ارگونومی هتل.word "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *