خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت ضوابط و استانداردهاي طراحی مدارس

پاورپوینت ضوابط و استانداردهاي طراحی مدارس

دانلود رایگان پاورپوینت ضوابط و استانداردهاي طراحی مدارس ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت ضوابط و استانداردهاي طراحی مدارس “را از yahoo-market دانلود نمایید.


پاورپوینت ضوابط و استانداردهاي طراحی مدارس پاورپوینت ضوابط و استانداردهاي طراحی مدارس شامل ۶۵ اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید. . مقدمه:محلی که برای احداث مدرسه در نظر گرفته می شود باید ضمن نزدیک بودن به مسیر وسایل نقلیه عمومی، ازکارخانجات، خطوط راه آهن و شاهراهها، بیمارستان، گورستان، کشتارگاه، دامداری، مرغداری، دباغ خانه، محل انباشتن زباله و کود، مراکز پر سر و صدا و پر رفت و آمد و سایر مراکزی که به نحوی ممکن است ایجاد مزاحمت، دود، بو، گرد و غبار و سر و صدا نماید، دور باشد. . فهرست: مقدمهآيين كار ايمني درهاي مدارسآيين كار ايمني پنجره‌هاي مدارسآيين كار ايمني كريدورها و راهروهاي مدارس ضوابط طراحي ايمني پلكاناصول طراحي ايمني مدارس در برابر آتشكلاس مدارس راهنماييآيين كار اصول جانمايي , طراحي و بهداشتي در&n …

این محصول “پاورپوینت ضوابط و استانداردهاي طراحی مدارس  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه و تحقیق-معماری مجتمع های مسکونی- در ۴۰ صفحه-docx

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه و تحقیق-معماری مجتمع های مسکونی- در 40 صفحه-docx ، این محصول" پروژه و تحقیق-معماری مجتمع های مسکونی- در 40 صفحه-docx "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *