خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت معرفی جنسهای Heterodera و Meloidogyne و بررسی شاخصهای بیولوژیک آن

پاورپوینت معرفی جنسهای Heterodera و Meloidogyne و بررسی شاخصهای بیولوژیک آن

دانلود رایگان پاورپوینت معرفی جنسهای Heterodera و Meloidogyne و بررسی شاخصهای بیولوژیک آن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت معرفی جنسهای Heterodera و Meloidogyne و بررسی شاخصهای بیولوژیک آن “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*  فرمت فايل:powerpoint (قابل ويرايش و آماده پرينت)   تعداد اسلاید :۳۲ کلمه Meloidogyne از ۲ کلمه آلمانی به معنی‌های همانند سیب و ماده گرفته شده است تست انواع میزبانها. شمارش کروموزوم. ساختار سر، الگوی پروتئین و DNA برای جدا کردن گونه‌ها به کار برده شده است. مرفولوژی   تخم : تخم‌ها  در ماده ماتریکسی که به وسیله ۶ غده رکتال ترشح می‌شود قرار دارند و در بدن جنس ماده باقی نمی‌مانند.   ماده : ۲ تخمدانه و خطوط کوتیکولار در پشت جنس ماده نمایی شبیه  اثر انگشت ایجاد کرده. بدن جنس ماده کیتینی شکل نیست.   نر : جنس نر ۱ بیضه دارد و گاهی دو عدد هم دارد و دمی ندارد.   …

این محصول “پاورپوینت معرفی جنسهای Heterodera و Meloidogyne و بررسی شاخصهای بیولوژیک آن  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت توليد كننده ي ابزارهای نرم افزاري و گرافيكي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود گزارش کارآموزی در شرکت توليد كننده ي ابزارهای نرم افزاري و گرافيكي ، این محصول" دانلود گزارش کارآموزی در شرکت توليد كننده ي ابزارهای نرم افزاري و گرافيكي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *