خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت: معرفی گیاه دارویی آلوورا و خواص دارویی آلوورا – ۲۴ اسلاید

پاورپوینت: معرفی گیاه دارویی آلوورا و خواص دارویی آلوورا – ۲۴ اسلاید

دانلود رایگان پاورپوینت: معرفی گیاه دارویی آلوورا و خواص دارویی آلوورا – ۲۴ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت: معرفی گیاه دارویی آلوورا و خواص دارویی آلوورا – ۲۴ اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                ¨     گونه ای از گیاه آلوئه بوده و از جمله گیاهان دارویی باارزش دنیاست، اسامی دیگراین گیاه صبر زرد ، صبر تلخ ، شاخ بزی و زنبق بیابانی است وبه دلیل خواص دارویی با ارزشی که دارد به  «گیاه جاودانگی» ، «ملکه گیاهان» و «گیاه هزار درمان» معروف است.      آلوئه از خانواده سوسن است این گیاه با ظاهری شبیه به كاكتوس، گیاهی دائمی، گوشتی و آبدار با برگ های پهن تیغ دار است كه حداكثر دو متر ارتفاع دارد. ¨ ¨مرور کلی خواص داروئی : ۱) تقویت كننده بدن است. ۲) یبوست را برطرف می كند و روده ها را تمیز می كند. ۳) برای معالجه آسم مفید است. ۴) سوء هاضمه را برطرف می كند. ۵) در معالجه صرع مفید است. ۶) اثر ضد درد ¨ ¨ ۷) خون را تصفیه می كند ۸) برای برطرف كردن خارش ناشی از گزیدگی حشرات شیرابه آنرا روی پوست بمالید. ۹) اگزما را درمان می كند. ۱۰) برای معالجه اسهال خونی مفید است. ۱۱) برای رفع ریزش مو ، شیرابه آنرا به سر مالیده و موها را با آن ماساژ …

این محصول “پاورپوینت: معرفی گیاه دارویی آلوورا و خواص دارویی آلوورا – ۲۴ اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت کاروفنآوری نهم ( پودمان ساز و کار حرکتی )

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت کاروفنآوری نهم ( پودمان ساز و کار حرکتی ) ، این محصول" پاورپوینت کاروفنآوری نهم ( پودمان ساز و کار حرکتی ) "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *