خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت-گچ چیست- در ۳۲ اسلاید-powerpoin-ppt

پاورپوینت-گچ چیست- در ۳۲ اسلاید-powerpoin-ppt

دانلود رایگان پاورپوینت-گچ چیست- در ۳۲ اسلاید-powerpoin-ppt ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پاورپوینت-گچ چیست- در ۳۲ اسلاید-powerpoin-ppt “را از yahoo-market دانلود نمایید.


 گچ جزو ملات ها محسوب می شود از دیگر ملات های موجود می توان گچ خاک ، ساروج، آهک و شفته ی آهکی و سیمان و ماسه سیمانی و آجرهای ماسه آهکی را نام برد. گچ یکی از مصالح ساختمانی قدیمی با سابقه مصرف چند هزار ساله در جهان است. آشوری ها دوران باستان، گچ را آلاباستر می نامیدند و از آن برای مجسمه سازی استفاده می کردند. حدود ۵هزار سال قبل مصری ها روش ساخت اندود های گچی را آموختند و از آنان برای اندود کردن دیوار قصر ها و آرامگاه های فراعنه استفاده کردند، یونانیان باستان گچ را ژیپوس نامیدند که مبنای نامیدن گچ در زبان لاتین است. گچ از مصالح ساختمانی است، که از دیرباز در ایران ، تولید و مصرف آن متدوال بوده، و از جمله مصالح ساختمانی سنتی ایران است که از قدیم الایام به عنوان ، یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی چسبنده ، مورد استفاده قرار گرفته است. از این ماده در اندود های داخلی و گچ بری های تزئینی به طور گسترده استفاده شده است. درحال حاضر از گچ ساختمانی نیز به طور وسیعی در کارهای ساختمانی استفاده می کنند. به علاوه مصرف صنعتی گچ نیز به تدریج افزایش یافته و در حال حاضر ، کارخانه های متعدد تولید ق …

این محصول “پاورپوینت-گچ چیست- در ۳۲ اسلاید-powerpoin-ppt  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره آشنایی با سبک هنری امپرسیونیسم – Impressionism

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق درباره آشنایی با سبک هنری امپرسیونیسم - Impressionism ، این محصول" تحقیق درباره آشنایی با سبک هنری امپرسیونیسم - Impressionism "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *