خانه / مکانیک / پایان نامه مکانیک- رشته مهندسی هوا-فضا – بررسی رفتار تیرهای بتن آرمه تقویت شده با صفحات کامپوزیتی

پایان نامه مکانیک- رشته مهندسی هوا-فضا – بررسی رفتار تیرهای بتن آرمه تقویت شده با صفحات کامپوزیتی

دانلود رایگان پایان نامه مکانیک- رشته مهندسی هوا-فضا – بررسی رفتار تیرهای بتن آرمه تقویت شده با صفحات کامپوزیتی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پایان نامه مکانیک- رشته مهندسی هوا-فضا – بررسی رفتار تیرهای بتن آرمه تقویت شده با صفحات کامپوزیتی “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

پایان نامه مکانیک- رشته مهندسی هوا-فضا – بررسی رفتار تیرهای بتن آرمه تقویت شده با صفحات کامپوزیتی

پایان-نامه-مکانیک-رشته-مهندسی-هوا-فضا--بررسی-رفتار-تیرهای-بتن-آرمه-تقویت-شده-با-صفحات-کامپوزیتیخلاصه پایان نامه:  در سال های اخیر تقویت و تعمیر سازه های ضعیف و خسارت دیده در دنیا، به دلایل مختلف از جمله دلایل اقتصادی متداول شده است. سازه ها به علل گوناگون از جمله: نیروهای زلزله، باد، آتش سوزی، و یا بارگذاری های بیش از اندازه میتوانند آسیب ببینند. در بین انواع ساختمان های متداول در ایران، اجرای ساختمانهای بتن آرمه متداول گشته است. زیرا عقیده بر این است که، فولاد با خواص شکل پذیری زیاد و نسبت بالای مقاومت به وزن آن همراه با بتن که دارای مشخصات فشاری عالی می باشد، سازۀ مرکبی را تشکیل میدهد که اگر طراحی و ارای چنین سازه ای با دقت صورت گیرد، ظرفیت خوبی را در برابر نیروهای اتفاقی مثل نیروی زلزله داراست. متأسفانه به دلایل مختلف در اکثر این ساختمان ها مسئله شکل پذیری رعایت نشده و به مقاومت در برابر زلزله توجه خاصی مبذول نگشته است. از طرفی با توجه به اینکه کشور ایران در منطقه زلزله خیز قرار دارد، تقویت ساختمان های موجود در برابر زلزله، از کارهای لازم و ضروری بوده که عدم توجه به آن ممکن است در آینده خسارات جانی و مالی فراوان و جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. لذا مطالعه دقیق و گسترده بصورت تئوری و آزمایشگاهی در این زمینه و گردآوری تحقیقات و تجربیات ناشی از زلزله های مختلف دنیا نیز ضروری و لازم به نظر میرسد.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “پایان نامه مکانیک- رشته مهندسی هوا-فضا – بررسی رفتار تیرهای بتن آرمه تقویت شده با صفحات کامپوزیتی  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

پروژه و تحقیق-الکترودهای جوشکاری و کاربرد آنها در صنعت- در ۷۰ صفحه-docx

دانلود رایگان پروژه و تحقیق-الکترودهای جوشکاری و کاربرد آنها در صنعت- در 70 صفحه-docx ، این محصول ارزشمند " پروژه و تحقیق-الکترودهای جوشکاری و کاربرد آنها در صنعت- در 70 صفحه-docx "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *