خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / پرورش قارچ صدفی در منزل(با کمترین هزینه و کاملا تخصصی و کاربردی)

پرورش قارچ صدفی در منزل(با کمترین هزینه و کاملا تخصصی و کاربردی)

دانلود رایگان پرورش قارچ صدفی در منزل(با کمترین هزینه و کاملا تخصصی و کاربردی) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پرورش قارچ صدفی در منزل(با کمترین هزینه و کاملا تخصصی و کاربردی) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


این فایل شامل۶ فیلم آموزشی کاملا کاربردی  کاشت و پرورش قارچ صدفی  و همچنین ۶ فایل pdf  می باشد . موضوعات فیلم های آموزشی به ترتیب: ۱٫احداث سالن قارچ ۲٫آماده سازی  و  ضدعفونی کردن خاک ۳٫تولید کمپوست ۴٫نقش عناصر غذایی مانند منیزیم …و غیره ۵٫احداث قفسه ها و… ۶٫تمامی مراحل از احداث تا برداشت بصورت حرفه ای و با توضیحات کامل ،(که حتی این ویدیو ها به تنهایی نیاز شخص مبتدی را برطرف کرده و از حالت آماتوری به نیمه حرفه ای تنبدیل می کند.) در اختیار شما گذاشته شده است. موضوعات pdf های آموزشی به ترتیبزیر است: ۱٫مقدمات و کلیات قارچ صدفی۱ ۲٫مقدمات و کلیات قارچ صدفی۲ ۳٫بذر پاشی و ضدعفونی کردن ۴٫بیماری های قارچ صدفی ۵٫روش ساخت کمپوست مورد نیاز و همچنین به همراه یک طرح توجیهی ساخت یک تولیدی قارچ صدفی ۱۰ تنی ،کاملا تخصصی و کاربردی  *** قیمت اصلی این بسته ۱۲۰۰۰ هزار تومان میباشد که ما آن را فقط بقیمت ۶۰۰۰ تومان در اختیار هموطنان عزیز که مایل به تولید ملی و کارفرینی در منزل هستن میگذاریم. در ضمن این مطالب بطور تخصصی حاصل دسترنج تیم کارآفرینان میباشد و …

این محصول “پرورش قارچ صدفی در منزل(با کمترین هزینه و کاملا تخصصی و کاربردی)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

گزارش امکان سنجی مقدماتی طرح ریخته گري قطعات چدن آلیاژي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، گزارش امکان سنجی مقدماتی طرح ریخته گري قطعات چدن آلیاژي ، این محصول" گزارش امکان سنجی مقدماتی طرح ریخته گري قطعات چدن آلیاژي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *