خانه / فنی و مهندسی / پروژه ارائه زمانبندي مستقل از پيمانکار براي اجراي پروژه توسط کارفرما

پروژه ارائه زمانبندي مستقل از پيمانکار براي اجراي پروژه توسط کارفرما

دانلود رایگان پروژه ارائه زمانبندي مستقل از پيمانکار براي اجراي پروژه توسط کارفرما ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه ارائه زمانبندي مستقل از پيمانکار براي اجراي پروژه توسط کارفرما “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۹    زمان بندي پروژه ارائه زمانبندي مستقل از پيمانکار براي اجراي پروژه توسط کارفرما قبل از ورود به بحث اصلي بگذاريد سه مثال به عنوان نمونه ذکر کنم: مثال۱: از شرکتي خصوصي، اوايل سال ۸۲ براي خريد سيستم تلفن گويا با ما تماس گرفتند.جلساتي برگزار شد و در آن زمان خاص پروژه به مرز تاييد نهايي نزديک شد و پيش نويس قرارداد براي آنها ارسال گرديد تا قرارداد منعقد گردد. از اولين تماس تا آخرين تماس در اين بين چيزي در حدود ۲ ماه زمان طول کشيد و در جلسات متعدد طرح اصلاح گرديد تا در نهايت طرح نهايي تصويب شد. از طرف شرکت خريدار هم ضرب الاجل تعيين شد که هر چه سريعتر کار انجام شود و با سرعت پيش نويس قرارداد برستيد تا کار زودتر اجرا شود. اما…… بعد از ارسال قرارداد مدت زمان طولاني سپري شد و خبري از آنها نشد! تماس هاي مکرر هم نتيجه نداد. تا اينکه چهار، پنج ماه بعد مجددا تماس گرفتند که تشري بياريد براي جلسه!….. جلسه بعد از اينهمه زمان باز هم جلسه!؟ ما هم گفتيم چشم. رتيم. جلسه خوبي بود. …

این محصول “پروژه ارائه زمانبندي مستقل از پيمانکار براي اجراي پروژه توسط کارفرما  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد مديريت ماشينهاي راه‌سازي ۲۱ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد مديريت ماشينهاي راه‌سازي 21 ص ، این محصول" تحقیق در مورد مديريت ماشينهاي راه‌سازي 21 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *