خانه / علوم انسانی / پروژه بررسی رابطة تحقیق و پژوهش و افزایش انگیزه و پیشرفت. doc

پروژه بررسی رابطة تحقیق و پژوهش و افزایش انگیزه و پیشرفت. doc

دانلود رایگان پروژه بررسی رابطة تحقیق و پژوهش و افزایش انگیزه و پیشرفت. doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه بررسی رابطة تحقیق و پژوهش و افزایش انگیزه و پیشرفت. doc “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                نوع فایل: word قابل ویرایش ۱۰۰ صفحه   چکیده: ماهیت آموزش عالی که هدف های آن در مؤسساتی سازمان یافته و متشکل از گروهی طالب علم به نام دانشگاه به ثمر می رسد که چیزی جستجوی حقیقت و دانش نو و همچنین کشف روابط این دو با کل زندگی واقعی نیست. این حقیقت را می توان به سادگی قبول کرد که توسعه و پیشرفت سریع علمی صرفاً مرهون و مدیون بکار بردن روش های دقیق و صحیح علمی بوده است همچنانکه ادعا شده است که «به ازای هر یک ریال سرمایه گذاریب تحقیقاتی، می توان به طور متوسط ۳۰ ریال برداشت کرد» شاید همین نکته برای بیان اهمیت کافی باشد . هدف پژوهش که بررسی رابطه ی انجام تحقیق و پژوهش و افزایش انگیزه و پیشرفت تحصیلی در دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز سبزوار در نیمسال اول سال تحصیلی ۸۷- ۸۶ است که فرضیات آن شامل : بیان انجام فعالیت های پژوهشی و تحقیقی در دانشجویان و افزایش انگیزه ی آن ها رابطه دارد . بین افزایش فعالیت های پژوهشی و تحقیقی در دانشجویان و پیشرفت تحصیلی   آن ها رابطه دارد . بین انجام فعالیت ههای پژوهشی و ت …

این محصول “پروژه بررسی رابطة تحقیق و پژوهش و افزایش انگیزه و پیشرفت. doc  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مبانی نظری و پیشینه تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور)

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مبانی نظری و پیشینه تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور) ، این محصول" مبانی نظری و پیشینه تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور) "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *