خانه / علوم انسانی / پروژه تاثیر ERP در SCM در رشته مدیریت. doc

پروژه تاثیر ERP در SCM در رشته مدیریت. doc

دانلود رایگان پروژه تاثیر ERP در SCM در رشته مدیریت. doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه تاثیر ERP در SCM در رشته مدیریت. doc “را از yahoo-market دانلود نمایید.


                نوع فایل: word قابل ویرایش ۸۰ صفحه   مقدمه: يک بسته نرم افزاری استاندارد مشتمل بر چندين ماژول مرتبط و يکپارچه است که کليه فرآيندهای تجاری يک سازمان را اعم از توليد ، منابع انسانی ، مالی ، بازاريابی و فروش و … پشتيبانی می نمايد و منجر به به يکپارچگی وظايفدر سازمان می شود.  : ERP بر روی يک بانک اطلاعاتی مرتبط قرار می گيرد . : ERP در حالت صنعتی به مجموعه ای از فرآيندهای مرتبط گفته می شود که توسط يک نرم افزار دارای ماژولهای مختلف پشتيبانی می شود و به مديريت و اتوماسيون قسمتهای مهم سازمان کمک می نمايد . : ERP به مثابه ستون فقرات اطلاعاتی يک سازمان از لحاظ بانک های اطلاعاتی و فرآيندهای سازمانی محسوب می شود. : ERP بيشتر به منزله نرم افزاری برای پشتيبانی فرآيندهای داخلی سازمان محسوب می شود.   فهرست مطالب: فصل اول ۱ ERP – 1-1 وظايف اصلی ERP 2 – 1اجرای ERP در سازمان ۳-۱ اهميت فرآيندها (شناخت فرآيندها) ۴-۱ ERP موفقيت ها و شكست ها ۵-۱تعاريف ۶-۱ماژولهاي استاندارد در ERP 7-1مزا …

این محصول “پروژه تاثیر ERP در SCM در رشته مدیریت. doc  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان ، این محصول" دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *