خانه / علوم انسانی / پروژه حقوق با موضوع صدور بيمه هاي درمان. doc

پروژه حقوق با موضوع صدور بيمه هاي درمان. doc

دانلود رایگان پروژه حقوق با موضوع صدور بيمه هاي درمان. doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه حقوق با موضوع صدور بيمه هاي درمان. doc “را از yahoo-market دانلود نمایید.


          نوع فایل: word قابل ویرایش ۱۰۲ صفحه   مقدمه: در بيمه نامه بدنه اتومبيل خسارت وارده به بيمه گذاراني كه در حوادث رانندگي مقصر حادثه مي‌باشند ( كه خسارت وارده به زيانديده را از طريق بيمه نامه شخص ثالث خويش پرداخت نموده اند ) و يا زيان وارده به اتومبيل بيمه گذار را در اثر حوادثي مانند واژگوني، آتش سوزي، صاعقه، انفجار و سرقت كلي و سرقت لوازم طبق شرايط پيوست بيمه نامه ها و جديدا طوفان، تگرگ، برخورد اتومبيل به يك جسم ثابت را با ارائه گزارش مقامات ذيصلاح انتظامي و قضائي رسيدگي و پرداخت مي‌نمايد. در مواردي كه بيمه گذاران محترم داراي مقصر حادثه مي‌باشند ( زيانديده هستند) با اعلام شكايت در مراجعه انتظامي و قضائي و واگذاري حق و حقوق خويش برطبق ماده ۳۰ قانون بيمه به شركت بيمه گر رسيدگي و پرداخت مي گردد.   صدور بيمه هاي درمان الف- بيمه درمان گروهي به منظور حمايت از افراد جامعه در زمينه جبران هزينه هاي درماني ناشي از بيماري و حادثه شركت بيمه آسيا بيمه اي را تحت عنوان بيمه درمان بصورت گروهي و جهت گروه هاي بالاي پنجاه نفر ارايه مي ن …

این محصول “پروژه حقوق با موضوع صدور بيمه هاي درمان. doc  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد خصوصي سازس ۷۵ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد خصوصي سازس 75 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد خصوصي سازس 75 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *