خانه / فنی و مهندسی / پروژه رشته عمران با موضوع نحوه حفاری تونل. doc

پروژه رشته عمران با موضوع نحوه حفاری تونل. doc

دانلود رایگان پروژه رشته عمران با موضوع نحوه حفاری تونل. doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه رشته عمران با موضوع نحوه حفاری تونل. doc “را از yahoo-market دانلود نمایید.


          نوع فایل: word قابل ویرایش ۱۲۲ صفحه   مقدمه: در جمع‌اوری و تهیه اطلاعات موردنیاز برای طراحی هر نوع حفاری زیرزمینی پس از انجام مطالعات اقتصادی و فنی (امكان‌پذیری مقدماتی طرح) پی‌جوئیهای لازم و مقایسه‌گرینه‌های مختلف و انتخاب راه‌حل مطلوب مقدماتی كه برای دسترسی به هدف موردنظر ممكن می‌باشد، مطالعات مقدماتی و تفصیلی زمین‌شناسی و اقلیم‌شناسی منطقه اجرای طرح بایستی توسط مهندسین مشاور ذیصلاح پذیرد. اقدام به جمع‌آوری این اطلاعات و انجام مطالعات، اولین اقدام لازم در طراحی هرگونه فضای زیرزمینی بهر نوع و بهر شكل و برای هر هدفی كه باشد خواهد بود شناخت زمین‌شناسی محل احداث سازه، زیرزمینی از دیدگاه تنش‌های موجود و بارهای وارده بر وسائل نگهداری و انتخاب روش‌های كاربردی مطلوب حائز كمال اهمیت است. اطلاعاتی كه از نقشه‌های زمین‌شناسی بزرگ مقیاس حاصل می‌شود عمومی و كلی بوده و تمامی نیازهای طراحان سازه‌های زیرزمینی را در بر نمی‌گیرد. لذا برای تعیین دقیق مشخصات زمین&zwn …

این محصول “پروژه رشته عمران با موضوع نحوه حفاری تونل. doc  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق درمورد مكان در معماري

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق درمورد مكان در معماري ، این محصول" دانلود تحقیق درمورد مكان در معماري "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *