خانه / فنی و مهندسی / پروژه زمانبندی کارها در سیستم های چند پردازنده ای با استفاده از الگوریتم های ژنتیکی. doc

پروژه زمانبندی کارها در سیستم های چند پردازنده ای با استفاده از الگوریتم های ژنتیکی. doc

دانلود رایگان پروژه زمانبندی کارها در سیستم های چند پردازنده ای با استفاده از الگوریتم های ژنتیکی. doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه زمانبندی کارها در سیستم های چند پردازنده ای با استفاده از الگوریتم های ژنتیکی. doc “را از yahoo-market دانلود نمایید.


        نوع فایل: word قابل ویرایش ۱۵ صفحه   چکیده: زمانبندی کارها در سیستم های چند پردازنده ای شامل نگاشت کردن کارهای موجود در یک Task Graph به هریک از پردازنده ها می باشد. یک Task Graph گرافی غیر چرخشی می باشد که هر یک از گره های آن شامل کارهای محاسباتی است که بین گره ها روابط تقدم و تاخر وجود دارد. آنچه که در این زمانبندی مهم است اینکه باید طوری صورت گیرد که مدت زمان اجرای کل کارها مینیمم گردد. این مسئله که NP (غیرچند جمله ای) است دارای روش های حل مختلفی است که یکی از آنها الگوریتم ژنتیک می باشد. در این پروژه یکی از روش های چند جمله ای برای این مسئله ارائه گردیده است که برای پایه نمایش دو کروموزومی می باشد. این روش با استفاده از یک محیط شبیه سازی پیاده سازی شده و نتایج حاصله قابل مشاهده می باشد.   مقدمه:   فهرست مطالب: چکیده فصل اول فصل دوم فصل سوم فصل چهارم فصل پنجم فصل ششم فصل هفتم منابع مشخصات پروژه پیوست …

این محصول “پروژه زمانبندی کارها در سیستم های چند پردازنده ای با استفاده از الگوریتم های ژنتیکی. doc  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی ، این محصول" گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *