خانه / فنی و مهندسی / پروژه طراحی ساعت با قابلیت تنظیم نمایشگر LCD

پروژه طراحی ساعت با قابلیت تنظیم نمایشگر LCD

دانلود رایگان پروژه طراحی ساعت با قابلیت تنظیم نمایشگر LCD ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه طراحی ساعت با قابلیت تنظیم نمایشگر LCD “را از yahoo-market دانلود نمایید.


    چکیده : این پروژه به زبان C و در برنامه CodeVision برنامه نویسی شده و به همراه فایل شبیه ساز در برنامه Proteus می باشد. این پروژه به علت استفاده از بافر کامل بوده و نمایشگر بدون چشمک زدن و بسیار دقیق عمل میکند. در این پروژه امکان تنظیم ساعت و دقیقه افزوده شده و نمایش ساعت به شکل AM برای اوقات صبح و PM برای نمایش اوقات بعدظهر است. این پروژه بینظیر برای قدردانی بابت استفاده از سایت پروژه دات کام طی سالیان گذشته ارسال می گردد. با تشکر از تمامی زحمات شما . تایمر کانتر صفر یا دو در برخی از میکرو کنترولرها این قابلیت را دارند که به صورت غیر همزمان کار کنند یعنی پالس مورد نیاز خودشان را نه از نوسان ساز دریافت کنند بلکه از یک کریستال ۳۲ ٫ ۷۶۸ KHz که به پایه های TOSC1 , TOSC2 متصل شده دریافت می کنند. حال فلسفه این عدد ۳۲ ٫ ۷۶۸ چی؟ با استفاده از این نوسان ساز و انتخاب N=128 می توان دقیقا هر یک ثانیه یک سریز در تایمر داشته باشم یعنی اگر تایمر با این فرکانس کار بکند از ۰۰ H شروع و به FFH برسید ۱ ثانیه طول میکشد که با استفاده از این قضیه می توان یه RTC ساعت …

این محصول “پروژه طراحی ساعت با قابلیت تنظیم نمایشگر LCD  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی ، این محصول" پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *