خانه / فنی و مهندسی / پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx

پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx

دانلود رایگان پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx “را از yahoo-market دانلود نمایید.


انواع لامپها : لامپهای التهابی(رشته ای ) ۲٫  لامپهای فلورسنت ۳٫  لامپهای فلورسنت فشرده(کم مصرف (CFL 4.  لامپهای بخارجیوه ۵٫  لامپهای بخارسدیم ۶٫  لامپهای متال هالید ۷٫  لامپهای LED 1. لامپ‌های التهابی (رشته‌ای) : لامپ‌های التهابی اولین نوع لامپ‌هایی هستند که در دنیا تولید شدند. از تاریخ شروع تولید آنها بیش از صد سال می‌گذرد. این لامپ‌ها راندمان بسیار پائینی (حدود۱۲ lum/watt ) دارند و مقدار زیادی حرارت تولید می‌کنند. طول عمر پائین (متوسط هزار ساعت) از دیگر معایب این لامپ‌ها می‌باشند که با توجه به معایب ذکر شده این لامپ‌ها به هیچ وجه مقرون به صرفه نمی‌باشند علی‌رغم اینکه قیمت این لامپ‌ها نسبت به سایر لامپ‌های مشابه پائین است با این حال به دلیل مصرف بسیار زیاد انرژی و انتشار مقدار زیادی حرارت در محیط که باعث تحمیل هزینه مصرف انرژی الکتریکی می‌شود و نیز به دلیل طول عمر پائین در نهایت هزینه بسیار زیادی را به مصرف‌کننده تحمیل می‌کنند . ۲٫ لامپ&zwnj …

این محصول “پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره خاك مسلح

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره خاك مسلح ، این محصول" پاورپوینت درباره خاك مسلح "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *