خانه / علوم انسانی / پروژه پاورپوینت حسابداری مواد و بهای تمام شده آن

پروژه پاورپوینت حسابداری مواد و بهای تمام شده آن

دانلود رایگان پروژه پاورپوینت حسابداری مواد و بهای تمام شده آن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه پاورپوینت حسابداری مواد و بهای تمام شده آن “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  به نام خدا   سلام نام پروژه:پاور پوینت حسابداری مواد و بهای تمام شده آن تعداد اسلاید:۷۹ هدف کلی فصل:آشنایی با روند کنترل ورود (خرید )و خروج (مصرف) مواد و چگونگی تاثیر آن بر بهای تمام شده کالا در موسسات تولیدی گفتار ۱:خرید مواد هدف:انتظار می رود پس از مطالعه این گفتار بتوانید: ۱- سه نوع فرم مربوط به نگهداری اطلاعات سفارش و خرید موادرا مشخص کنید. ۲-اطلاعاتی را که در هر یک از فرم های مربوط به سفارشو خرید مواد ثبت شده است،مشخص کنید. حسابداری مواد برای موسسات تولیدی معموالا” با دو فعالیت اصلی ارتباط می یابد:خرید مواد و وصرف آن در جریان تولید.معمولا” خرید مواد در موسسات تولیدی از طریق واحدی تحت عنوان «کار پردازی»،«تدارکات»،«واحدخرید» یا نامهای مشابه انجام می سود . در صورتی که چنین واحدی هم وجود نداسته باشد در اکثر موارد فرد خاصی مسولیت خرید م …

این محصول “پروژه پاورپوینت حسابداری مواد و بهای تمام شده آن  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب ، این محصول" مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *