خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی امكانسنجي مقدماتي توليد ترانسفورماتور

پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی امكانسنجي مقدماتي توليد ترانسفورماتور

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی امكانسنجي مقدماتي توليد ترانسفورماتور ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی امكانسنجي مقدماتي توليد ترانسفورماتور “را از yahoo-market دانلود نمایید.


این محصول در قالب PDF و در ۴۶ صفحه می باشد. این پروژه کار آفرینی هم در قالب درس کار آفرینی دانشجویان عزیز قابل ارائه میباشد و هم میتوان به عنوان طرح توجیهی برای دریافت وام های اشتغالزایی به سازمان مورد تقاضا ارائه نمود. مقدمه درحال حاضر درحدود بيست و پنج درصد از برق توليدي كشور بدليل تلفات سيستم هاي توليد، انتقال و توزيع نيرو به هدر مي رود و عليرغم فعاليت هاي پراكنده اي كه در زمينه كاهش چنين تلفاتي صورت گرفته است، هنوز نتيجه مثبت به چشم نمي خورد . وجود اينگونه تلفات بخصوص در سيستم توزيع نيروي كشور، از يك طرف باعث از بين رفتن حجم قابل توجه انرژي الكتريكي است و از طرف ديگر اين تلفات فراوان به توسعه روز افزون اما غير منطقي شبكه برق مي انجامد . از ساليان دور كشورهاي مختلف تلاشهاي فراواني نموده اند تا با استفاده از روشها و تكنيكهاي مختلف مقدار تلفات را كاهش دهند و در اين رابطه مناسب ترين …

این محصول “پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی امكانسنجي مقدماتي توليد ترانسفورماتور  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود طرح جابر از درس آهنربای کلاس اول

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود طرح جابر از درس آهنربای کلاس اول ، این محصول" دانلود طرح جابر از درس آهنربای کلاس اول "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *