خانه / فنی و مهندسی / پروژه کارآموزی – طراحی و چاپ دیجیتال و مالتی مدیا ( به انضمام تصاویر)

پروژه کارآموزی – طراحی و چاپ دیجیتال و مالتی مدیا ( به انضمام تصاویر)

دانلود رایگان پروژه کارآموزی – طراحی و چاپ دیجیتال و مالتی مدیا ( به انضمام تصاویر) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه کارآموزی – طراحی و چاپ دیجیتال و مالتی مدیا ( به انضمام تصاویر) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لینک دانلود   “MIMI file”   پایین همین صفحه   تعداد صفحات :  “69” فرمت فایل : ” word” فهرست مطالب : فصل اول : آشنایی کلی با مکان کارآموزی         شرح مختصری از فرایند تولید   فصل دوم : ارزیابی بخش های مرتبط با رشته کامپیوتر       بررسی شرح وظایف   فصل سوم : آزمون آموخته ها و نتایج و پیشنهادات        انواع دستگاه های چاپ و زیراکس        آشنایی با نرم افزار فلش   بخشی از  فایل  : فصل اول : آشنایی کلی با مکان کارآموزی   دفتر فنی صدرا واقع در شهر اصفهان می باشد . این دفتر فعالیت خود را در ضمینه طراحی و چاپ از سال ۱۳۸۳ آغاز نموده که در این سالها نام خوبی از خود به جای گذاشته است.   این با مدیریت جناب آقای مهندس مهران امین صدری اداره می شود که از تجربه کافی در این ضمینه برخودار است . کارمندان این شرکت تحت چهار عنوان با این مجموعه همکاری می کنند .   گروه گرافیست : این گروه کار طراحی را به عهده دارند . ا …

این محصول “پروژه کارآموزی – طراحی و چاپ دیجیتال و مالتی مدیا ( به انضمام تصاویر)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر ، این محصول" دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *