خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / پروژه کـــــــارآموزی۸۹صفحه معرفی انواع پست های موجود در شبکه

پروژه کـــــــارآموزی۸۹صفحه معرفی انواع پست های موجود در شبکه

دانلود رایگان پروژه کـــــــارآموزی۸۹صفحه معرفی انواع پست های موجود در شبکه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پروژه کـــــــارآموزی۸۹صفحه معرفی انواع پست های موجود در شبکه “را از yahoo-market دانلود نمایید.


پروژه کـــــــارآموزی۸۹صفحه معرفی انواع پست های موجود در شبکه ترانسفورماتوره ۱- مقدمه ۱-۱-معرفی پست ۲۰ کیلو ولتی که برای استاندارد اجرایی در مواقع بروز خطا در سیستم مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: پست ۲۰ کیلو ولت خازن گذاری شدهپست ۲۰ کیلو ولتی که برای استاندارد اجرایی های کوتاه مدت در سیستم بکار  می روند و در هنگام کار نرمال سیستم ، یک جریان پیوسته ای از این ترانسفورماتورها  عبور می کند. پست ۲۰ کیلو ولت زمین کننده نوتر سیستمپست ۲۰ کیلو ولت  تکفازی هستند که در سیستم های ، ما بین نوتر سیستم و زمین متصل گردیده و جهت استاندارد اجرایی فاز به زمین در مواقع بروز خطا بکار می روند. پست ۲۰ کیلو ولت  زمین کننده ، عموما جریان پیوسته ای نداشته و یا اینکه بطور پیوسته فقط جریان کوچکی را تحمل می نمایند. انواع ترانسفورماتورهابسته به نوع کاربرد، پست ۲۰ کیلو ولت  دیگری برای منظورهای متفاوت ، می توانند در این بخش تحت پوشش قرار گیرند. این ترانسفورماتورها  عبارتند از: پست ۲۰ کیلو ولت مقسم بار برای بالانس کردن جریان در مدارهای موازیپست ۲۰ کیلو ولت استارتر، که در موتو …

این محصول “پروژه کـــــــارآموزی۸۹صفحه معرفی انواع پست های موجود در شبکه  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود اقدام پژوهي با موضوع: چگونه توانستم دانش آموزان را به تحقيق و پژوهش در درس مطالعات اجتماعی و دروس دیگر تشويق كنم؟

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود اقدام پژوهي با موضوع: چگونه توانستم دانش آموزان را به تحقيق و پژوهش در درس مطالعات اجتماعی و دروس دیگر تشويق كنم؟ ، این محصول" دانلود اقدام پژوهي با موضوع: چگونه توانستم دانش آموزان را به تحقيق و پژوهش در درس مطالعات اجتماعی و دروس دیگر تشويق كنم؟ "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *