خانه / علوم پایه / پلی سیلان فلوئورو آلکیله؛ یک سنسور شیمیایی بسیار حساس و اختصاصی یون فلوراید

پلی سیلان فلوئورو آلکیله؛ یک سنسور شیمیایی بسیار حساس و اختصاصی یون فلوراید

دانلود رایگان پلی سیلان فلوئورو آلکیله؛ یک سنسور شیمیایی بسیار حساس و اختصاصی یون فلوراید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پلی سیلان فلوئورو آلکیله؛ یک سنسور شیمیایی بسیار حساس و اختصاصی یون فلوراید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


مقدمه به دلیل اهمیت آنیون ها در فرایندهای مختلف، شناسایی آن ها، اهمیت قابل توجهی دارد. به دلیل نسبت بار به اندازه ی کوچک تر آنیون ها نسبت به کاتیون ها، طراحی سنسورهای حساس و اختصاصی، برای آن ها سخت تر از کاتیون هاست. در سال های اخیر، به دلیل اثرات یون های فلوراید بر سلامتی انسان، طراحی سنسورهایی برای تشخیص آن ها، اهمیت قابل توجهی پیدا کرده است. اخیرا، پلی مرهای کانجوگه، اهمیت زیادی، به عنوان سنسورهای شیمیایی فلوئورسانس برای سنجش فلوراید پیدا کرده اند. ما اخیرا، یک سنتز آسان برای پلی سیلان فلوئوروآلکیله ی سیگما-کانجوگه گزارش کرده ایم. میانکنش های ضعیف Si….F-C سبب پایداری کونفورماسیون میله ای می شوند. تمایل اتم های Si به اتم های F ، انگیزه ی طراحی سنسورشیمیایی تشخیص دهنده ی یون فلوراید شد. برخلاف دیگر گیرنده ها که فقط یک جایگاه اتصالی برای یون فلوراید دارند، این سنسورشیمیایی ساخته شده از پلی سیلان، دارای چندین جایگاه اتصالی فلوراید است و از این رو، حساسیت بیشتری دارد.مشخص شده است که سیگنال های نوری پلی سیلان های نیمه هادی، به تغییرات طول سیگما-کانجوگاسیون بستگی دارد و تغ …

این محصول “پلی سیلان فلوئورو آلکیله؛ یک سنسور شیمیایی بسیار حساس و اختصاصی یون فلوراید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت از درون اتم چه خبر؟

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت از درون اتم چه خبر؟ ، این محصول" پاورپوینت از درون اتم چه خبر؟ "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *