خانه / علوم انسانی / پژوهش رشته مدیرت و گردشگری و توریسم با عنوان صنعت گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد

پژوهش رشته مدیرت و گردشگری و توریسم با عنوان صنعت گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد

دانلود رایگان پژوهش رشته مدیرت و گردشگری و توریسم با عنوان صنعت گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پژوهش رشته مدیرت و گردشگری و توریسم با عنوان صنعت گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


پژوهش رشته مدیرت و گردشگری و توریسم  با عنوان « صنعت گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد » به صورت فایل ورد (۶۵ صفحه ) و قابل ویرایش می باشد. بصورت کامل و همراه چکیده و مقدمه و فهرست مطالب می باشد. جهت استفاده دانشجویان عزیز رشته مدیریت و گردشگری و توریسم چکیده : هدف از پژوهش حاضر بررسی صنعت گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد. گردشکری به دلیل آثار مثبت اجتماعی ،فرهنگی و تاثیر در رشد اقتصادی و در آمد زایی در حال تبدیل شدن به صنعت اول جهان است و در اغلب کشور ها مبنع مهم برای فعالیت های تجاری ،کسب در آمد واشتغال زاین و مباولات خارجی محسوب می شود . کشور ایران نیز به دلیل بر خوداری از منابع مختلف برای توسعه گردشگری زمینه های لازم را برای توسعه و بهرهبرداری از این صنعت را دارد .در تحقیق حاضر سعی شده با توجه به بحث گردشگری در ایران و عدم توجه به رشد این صنعت در استان کهگیلویه وبویر احمد که به عنوان یکی از مهم ترین مشکلات یک استان محسوب می شود بپردازیم ،گردشگری به دلیل آثار مثبت فرهنگی ،اجتماعی و تا ثیر ی که در رشد اقتصادی و در آمد زایی دارد در حال تبدیل شدن به …

این محصول “پژوهش رشته مدیرت و گردشگری و توریسم با عنوان صنعت گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق عشق (چرا برخي از روابط سرانجام خوبي ندارند؟)

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق عشق (چرا برخي از روابط سرانجام خوبي ندارند؟) ، این محصول" تحقیق عشق (چرا برخي از روابط سرانجام خوبي ندارند؟) "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *