خانه / علوم انسانی / پیش‌بینی عملکرد سازمانی از طریق مدیریت دانش در سازمان‌های ورزشی

پیش‌بینی عملکرد سازمانی از طریق مدیریت دانش در سازمان‌های ورزشی

دانلود رایگان پیش‌بینی عملکرد سازمانی از طریق مدیریت دانش در سازمان‌های ورزشی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” پیش‌بینی عملکرد سازمانی از طریق مدیریت دانش در سازمان‌های ورزشی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


دردودهۀاخیر،عملکردسازمانیبهیکیازموضوعاتمورد­توجهوجذابتبدیل شدهاست واینتمایل، همدرزمینه­های پژوهشیوهمدرزمینه­هایکاربردی، منجربهبروز نوآوری­هایبسیاریشدهاست؛ بنابراین، هدف اصلی این پژوهش بررسی ارتباط بین مدیریت دانش و عملکرد سازمانی در سازمان­های ورزشی می­باشد. جامعۀ آماری این پژوهش را تمامی مدیران وزارت­خانۀ ورزش و جوانان، کمیتۀ ملی المپیک و پاراالمپیک، آکادمی ملی المپیک و رؤسای فدراسیون­های ورزشی به تعداد ۳۳۱ نفر تشکیل دادند که از این میان و با استناد به جدول مورگان،­­180 نفر از طریق ­نمونه­گیری طبقه­ای متناسب با حجم و تصادفی جهت شرکت در پژوهش انتخاب شدند. یافته­ها نشان می­دهد که ارتباط معناداری بین عملکرد سازمانی و مدیریت دانش وجود دارد. همچنین، مشخص شد که در بین ابعاد مدیریت دانش، چهار خرده­مقیاس تعیین اهداف دانشی، کسب دانش، توسعۀ دانش، اشتراک و توزیع دانش و به­کارگیری دانش، ارتباط معناداری با عملکرد سازمانی دارند، اما میان خرده­مقیاس­های ارزیابی دانش، شناسایی دانش و نگه­داری دانش با عملکرد سازمانی ارتباط …

این محصول “پیش‌بینی عملکرد سازمانی از طریق مدیریت دانش در سازمان‌های ورزشی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره موعود اديان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق درباره موعود اديان ، این محصول" تحقیق درباره موعود اديان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *