خانه / فنی و مهندسی / کارآموزی و پروژه-در شرکت نرم افزار پارس شمال -در قالبdocx – در ۶۰ صفحه

کارآموزی و پروژه-در شرکت نرم افزار پارس شمال -در قالبdocx – در ۶۰ صفحه

دانلود رایگان کارآموزی و پروژه-در شرکت نرم افزار پارس شمال -در قالبdocx – در ۶۰ صفحه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” کارآموزی و پروژه-در شرکت نرم افزار پارس شمال -در قالبdocx – در ۶۰ صفحه “را از yahoo-market دانلود نمایید.


سخن اول اينكه عصر حاضر، عصر اطلاعات است وليكن اين امر يك حقيقت غير قابل انكار است که پيچيدگي، تعدد و فراواني مسائل اين عصر، چنان است كه سيستم­ها و مكانيزم­هاي سنتي موجود، در حال حاضر كارايي خود را از دست داده و جز با استفاده از سيستم­هاي رايانه­اي و تشكيل پايگاه­هاي اطلاعاتي مناسب و بهنگام نمي­توان به مديريت بهينه فعاليت­هاي مختلف انديشيد.   امروزه با پيشرفت­هاي صورت گرفته در علوم رايانه­اي و تجزيه و تحليل و تلفيق اطلاعات، شكل تكامل يافته­اي از سيستم­هاي اطلاعات مكاني تحت عنوان سيستم­هاي اطلاعات جغرافيايي (GiS)بوجود آمدهاند كه از مهمترين ويژگي­هاي متمايز كننده اين سيستم­ها از ساير سيستم­هاي اطلاعاتي­،‌ توانايي تحليل و تلفيق توام اطلاعات مكاني و توصيفي در آن­ها مي­باشد.   سيستم اطلاعات جغرافيايي، مجموعه­اي سازمان­يافته و متشكل از اجزاء نرم­افزار، سخت­افزار،             نيروي متخصص، داده­هاي مكاني و مدل­هاي تجزيه و …

این محصول “کارآموزی و پروژه-در شرکت نرم افزار پارس شمال -در قالبdocx – در ۶۰ صفحه  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی ، این محصول" پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *