خانه / زبان های خارجی / کاملترین منبع ریدینگ آزمون تافل TOEFL – ریدینگ های مطرح شده در آزمون های تافل سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۴

کاملترین منبع ریدینگ آزمون تافل TOEFL – ریدینگ های مطرح شده در آزمون های تافل سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۴

دانلود رایگان کاملترین منبع ریدینگ آزمون تافل TOEFL – ریدینگ های مطرح شده در آزمون های تافل سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۴ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ کاملترین منبع ریدینگ آزمون تافل TOEFL – ریدینگ های مطرح شده در آزمون های تافل سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۴ “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

کاملترین منبع ریدینگ آزمون تافل TOEFL – ریدینگ های مطرح شده در آزمون های تافل سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۴

کاملترین-منبع-ریدینگ-آزمون-تافل-toefl--ریدینگ-های-مطرح-شده-در-آزمون-های-تافل-سال-1995-تا-2004بخش درک مطلب (Reading): بخش درک مطلب در تافل iBT خيلي با نسخه کامپيوتري آن (CBT) تفاوت ندارد. اين بخش از سه متن آکادميک تشکيل شده است که به دنبال هر کدام چندين پرسش مطرح مي‌شود. هر کدام از اين متن‌ها حدوداً از ۶۵۰ تا ۷۵۰ کلمه ساخته شده‌اند. نوع سؤالات نيز ترکيبي از نوع سؤالات موجود در تافل کامپيوتري (CBT) و انواع جديدتري از سؤالات است که در آن شرکت کنندگان بايد جدولي را پر کنند يا يک نتيجه‌گيري روايي را تکميل نمايند. به بخش درک مطلب (Reading) دو ويژگي اضافه شده که يکي فهرست لغات و ديگري يک گزينه تجديد نظر (review option) است. «فهرست لغات» به داوطلب اين امکان را مي‌دهد که معني کلمات کليدي موجود در متن را بيابد و با «گزينه تجديد نظر» (يا review option) مي‌تواند در پاسخ‌ها تجديد نظر کند.منبع حاضر شامل ۲۷۵ متن ریدینگ می باشد که در آزمون های سالهای بین ۲۰۰۴ تا ۱۹۹۵ مطرح شده است.سال ۲۰۰۰ – ۱۵ ریدینگسال ۱۹۹۹- ۲۰ریدینگسال ۱۹۹۸- ۲۵ریدینگسال ۱۹۹۷- ۲۰ریدینگ……………………………………………..

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “کاملترین منبع ریدینگ آزمون تافل TOEFL – ریدینگ های مطرح شده در آزمون های تافل سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۴  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

لغتنامه ترکی استانبولی به فارسی

دانلود رایگان لغتنامه ترکی استانبولی به فارسی ، این محصول ارزشمند " لغتنامه ترکی استانبولی به فارسی "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *