خانه / فنی و مهندسی / کامل ترین آموزش نرم افزار Ulead Video Studio 7

کامل ترین آموزش نرم افزار Ulead Video Studio 7

دانلود رایگان کامل ترین آموزش نرم افزار Ulead Video Studio 7 ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” کامل ترین آموزش نرم افزار Ulead Video Studio 7 “را از yahoo-market دانلود نمایید.


کامل ترین آموزش نرم افزار Ulead Video Studio 7 با سلام خدمت دوستان این نرم افزار که آموزش اونو نوشتم سال ۲۰۰۴ بهترین نرم افزار ویرایش فیلم شناخته شده دیگه فکر نکنم آموزش کامل تر از این گیرتون بیاد چون یه هفته براش زحمت کشیدم . منوی File: 1- ایجاد یک پروژه جدید : برای این کار کافیه که از منوی File فرمان New project را انتخاب کنیم که همزمان با اجرا شدن برنامه این گزینه نیز بطور خودکار اجرا می شود . ۲- فراخوانی یک پروژه : فرمان این مورد گزینه Open project از منوی File است . برنامه Ulead video studio بطور پیش فرض چهار پروژه آخری را در منوی فایل قرار می ده . ۳- ذخیره پروژه : برای ذخیره پروژه از گزینه Save استفاده خواهیم کرد . ۴- خصوصیات پروژه : برای باز شدن پنجره مربوطه باید گزینه Project properties را کلیک کنیم که اطلاعاتی از قبیل نام ، اندازه ، ورژن برنامه سازنده پروژه ، مدت زمان و موضوع پروژه را در اختیار ما قرار می دهد و می توان فرمت پروژه را از بین دو فرمت mpeg و یا Avi انتخاب کرد. در پایین این پنجره کلید Edit وجود دارد که …

این محصول “کامل ترین آموزش نرم افزار Ulead Video Studio 7  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت توليد كننده ي ابزارهای نرم افزاري و گرافيكي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود گزارش کارآموزی در شرکت توليد كننده ي ابزارهای نرم افزاري و گرافيكي ، این محصول" دانلود گزارش کارآموزی در شرکت توليد كننده ي ابزارهای نرم افزاري و گرافيكي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *