خانه / فنی و مهندسی / کتاب روش های طراحی مهندسی جورج ئی – به همراه حل مسائل

کتاب روش های طراحی مهندسی جورج ئی – به همراه حل مسائل

دانلود رایگان کتاب روش های طراحی مهندسی جورج ئی – به همراه حل مسائل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” کتاب روش های طراحی مهندسی جورج ئی – به همراه حل مسائل “را از yahoo-market دانلود نمایید.


Book title: Engineering Design   Author(s): George E. Dieter, Linda C. Schmidt   کتاب“طراحی مهندسی” نوشته ی دیتر، یکی از معتبرترین کتب در زمینه ی آموزش درس روش های  طراحی مهندسی است که در بسیاری از دانشگاه ها به عنوان مرجعی قابل اطمینان شناخته می شود. در ویرایش چهارم این کتاب بروزرسانی عمده ای نسبت به ویرایش های پیشین آن صورت گرفته است. در این ویرایش مانند نسخه های قبلی این کتاب، مرور گسترده ای بر سرفصلهای کتابهای طراحی مهندسی (در ۱۸ فصل) انجام شده است که دورنمای وسیعی از روش های طراحی مهندسی به خوانندگان می دهد. دیتر در این کتاب بر روی روند نحوه ی پیاده سازی طراحی تمرکز نموده و دیدی واقع بینانه از فرآیند طراحی به دانشجویان درس روش های طراحی مهندسی ارائه می دهد. مطالعه ی این کتاب به دانشجویان این درس توصیه می گردد. همچنین فایل حل مسائلضمیمه شده به این کتاب (که شامل حل مسائل فصل های ۱ تا ۷ آن است) می تواند به دانشجویان این درس در درک بیشتر و تسلط مطالب بیان شده در کتاب کمک بسزایی نماید.    ویرایش: چهارم | فرمت: PDF فهرست مطالب: فصل ۱: فرا …

این محصول “کتاب روش های طراحی مهندسی جورج ئی – به همراه حل مسائل  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی ، این محصول" پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *